GADU-GADU RADIO

Gadu- gadu radio to funkcja dla użytkowników komunikatora gadu- gadu umożliwiająca słuchania radia w czasie korzystania z niego, aby móc słuchać radia komunikator musi być koniecznie włączony, nie musimy mieć statusu dostępnego użytkownika, nikt więc nie musi widzieć, że korzystamy właśnie z komputera, jeśli tego nie chcemy nikt o tym nie musi wiedzieć.
Ta stosunkowo nowa funkcja komunikatora gad- gadu ma na celu umilić korzystanie z niego, w ten sposób użytkownik gadu- gadu może jednocześnie rozmawiać z innymi użytkownikami, a także słuchać ulubionej muzyki, taka funkcja miała na celu pokazanie użytkownikom, że gadu- gadu nie służy tylko do rozmowy z innymi użytkownikami, ale możemy także dzięki niemu miło spędzić czas i się zrelaksować.
Gadu- gadu radio to nie tylko jedna stacja radiowa, ale kilkanaście do wyboru, ustawienie ich jest bardzo proste, nie trzeba szukać odpowiedniej częstotliwości, ani ich programować, należy tylko zaznaczyć stację radiową, która nas interesuje. Korzystanie z tej dodatkowej funkcji jest całkowicie bezpłatne, dlatego użytkownicy gad- gadu radio nie muszą się martwić, że przyjdzie im płacić za korzystanie z odbiornika radiowego.